Przedłużanie rzęs, pielęgnacja oprawy oka

przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Rzęsy o jakich zawsze marzyłaś! Efekt jest spektakularny i natychmiastowy!

Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste, długie rzęsy dodają uroku całej twarzy. Stworzone dla kobiet, które mają wysokie wymagania. Styl życia, charakter pracy sprawiają, że wymagany jest świeży i staranny wygląd w ciągu dnia. Przedłużenie rzęs pozwoli cieszyć się pięknym wyglądem i sprawi, że oczy będą podkreślone i zalotne. Metoda ta pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu, optycznie powiększa oczy oraz zapewnia uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne!

Rzęsy to jedwabne lub syntetyczne włókna o dobranym kształcie i rozmiarze, tak że wyglądają zupełnie jak naturalne. Dostępne są w różnych długościach, skrętach i grubościach. Zabieg wykonuje się pozycji leżącej, wygodnie, z zamkniętymi oczami. Klientki czują się zrelaksowane i komfortowo podczas zabiegu. Aplikacja rzęs jest bezbolesna. Procedurę wykonuje przeszkolona stylistka przyklejając rzęsy pojedynczo przy użyciu specjalnego bezpiecznego kleju. Rzęsy wypadają zgodnie z biologicznym rytmem życia rzęs naturalnych, które rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe. Cykl ten trwa 60 do 90 dni. Dla utrzymania efektu należy uzupełniać rzęsy co 3-4 tygodnie.Przedłużanie nie niszczy naszych rzęs. Klej położony na naturalnej rzęsie zamienia się w łagodną i elastyczną więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkim. Syntetyczna rzęsa przylega idealnie do naturalnej gładko i wygodnie nie niszcząc jej.

Główną zaletą rzęs jest brak konieczności stosowania tuszu. Przedłużone rzęsy nie wymagają malowania a do tego wyglądają jak własne. Nie wolno używać tuszy wodoodpornych, natomiast w razie konieczności możliwa jest aplikacja tuszu na bazie wody, który szybko spływa i nie niszczy rzęs.

Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne! Aby się nimi cieszyć, nie trzeba zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Oczywiście po zabiegu każda klientka jest szczegółowo informowana, w jaki sposób dbać o nowe rzęsy.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług potwierdzonych certyfikatem, wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką grupą zadowolonych klientów.

 

 

trwała na rzęsy

 

Spektakularnym efektem cieszy się również zabieg podkręcania rzęs, szczególnie jest to komfortowe dla osób posiadających proste i ciężkie w podkreśleniu rzęsy - efekt zabiegu widoczny jest przez około 6 do 8 tygodni.
Zabieg trwałej na rzęsy polecany jest dla Pań o rzęsach trudnych, mało podkręconych lub prostych, które nawet za pomocą zalotki nie są w stanie podkręcić rzęs. Po wykonaniu rzęsy posiadają ładny skręt, a oczy nabierają wyrazistości. Zabieg jest przyjemny, trwa ok 40 minut i można wykonać go również ze specjalistyczną henną.

 

 

 

Henna

Henna jest zabiegiem subtelnie podkreślającym oprawę oczu. Polega ona na delikatnym farbowaniu włosków. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 - 4 tygodnie. Ogromną zaletą henny jest trwałość. Rzęsy zabarwione henną wyglądają bardzo naturalnie, jest dobre rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy. Stanowi także naturalne podkreślenie oprawy oka wiosną oraz latem, kiedy stawiamy na wygodę i nie chcemy stosować pełnego, cięższego makijażu.

Dobór kolorystyczny henny
Brunetkom najbardziej pasują głębokie, wyraziste barwy. Jednak blondynki o jasnej karnacji powinny się wystrzegać czarnej henny i korzystać raczej z odcieni brązowego, grafitowego lub mieszanki kolorów. Ważny jest również  odobór henny pod kątem koloru oczu, aby całość pięknie podkreślała naturalną urodę.
 
W domu czy w gabinecie?
Samodzielne wykonywanie henny może przynieść mniej trwały i niezbyt równomierny efekt (ryzykujemy niechciane zabarwienie skóry). Warto pamiętać, że w gabinetach kosmetycznych używa się preparatów profesjonalnych. Ponadto, wprawiona ręka specjalisty potrafi wyczarować właściwy kształt brwi (depilacja) i dobrać odpowiedni odcień.