Pielęgnacja, stylizacja dłoni i stóp

Manicure hybrydowy - lakierożele, stylizacja paznokci

 

Manicure tytanowy

 • naturalna grubość paznokcia
 • przyspieszony czas pracy (zaledwie 45 minut)
 • bez utwardzania w lampie UV
 • wzmocnienie naturalnej płytki paznokciowej
 • tytanową trwałość (od 4 do 6 tygodni)
 • bomba witaminowa, już od pierwszego użycia odżywia naturalne paznokcie

Aby wykonać manicure tytanowy używa się bazy, utwardzacza, topu oraz kolorowych pudrów. Ponadto do utwardzania nie używa się lampy UV. Paznokcie pokryte uprzednio bazą po prostu zanurzamy w pudrze, a z pomocą dedykowanej wanienki można wykonać cudowny, perfekcyjny french.

Zawierają: wapń, tytan, witaminę E, które naturalnie odżywiają i wzmacniają paznokcie nie zawierając przy tym żadnych szkodliwych substancji. Manicure tytanowy jest doskonałą alternatywą dla paznokci żelowych, akrylowych oraz hybrydowych.

Manicure Hybrydowy

Manicure hybrydowy jest popularną techniką wykonywania manicure. Główną zaletą lakierożeli jest ich trwałość, intensywność kolorów, elastyczność oraz piękny połysk utrzymujący się 2-3 tygodnie! Procedura wykonywania manicure jest szybka i łatwa, trwa ok 50-60 minut. Zabieg wykonuje się przy użyciu Lampy UV, do ściągnięcia zapraszam również do salonu ponieważ lakierożele są odporne na zmywacze! Pracujemy na hybrydach Mistero Milano oraz Mollon.

Posiadamy gamę ok 100 różnych kolorów!

Przedłużanie i stylizacja paznokci metodą żelową 

Metoda ta pozwala na utwardzenie naturalnej płytki oraz pozwala na swobodę wybierania kszałtów i długości paznokci.

Serdecznie zapraszamy!!!

Metoda żelowa jest jedną z najbardziej popularnych sposobów na przedłużanie paznokci. Zabieg polega na przedłużeniu płytki paznokcia na szablonie. Wykorzystuje się w tym celu specjalny, światłoutwardzalny żel. Następnie opracowuje się pożądany, nieskazitelny kształt np. migdałki lub szpice. Paznokcie wykonane metodą żelową wyglądają bardzo naturalnie, a przede wszystkim możesz cieszyć się nimi bardzo długo. Jeśli mieszkasz w bliskiej odległości do miasta Gliwice – uzupełnienie paznokci żelowych nie jest uciążliwe i wykonuje się je co kilka tygodni w zależności od tempa indywidualnego wzrostu płytki.

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne i trwałe produkty do stylizacji paznokci, które długo utrzymują kolor i blask. Paznokcie żelowe są znacznie zdrowsze dla naszego organizmu niż paznokcie akrylowe. Żel UV jest znacznie bardziej delikatny dla organizmu, dlatego mogą z niego korzystać nawet kobiety w ciąży, co nie jest wskazane w przypadku metody akrylowej.

Paznokcie żelowe Gliwice przedłużenie – zalety:

 • uzyskanie długich paznokci o idealnym kształcie
 • wysoka odporność
 • ukrycie niedoskonałości płytki
 • trwałość do 6 tygodni
 • duże możliwości trwałego zdobienia
 • lakier na żelu utrzymuję się dłużej niż na naturalnej płytce

Jeśli nie chcesz przedłużać swoich naturalnych paznokci – sprawdź:
żelowanie naturalnych paznokci.

Paznokcie żelowe przedłużane na szablonie - cennik

 

Manicure i pedicure

 

Manicure:

Piękne dłonie są wizytówką każdej kobiety i jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody. Wypielęgnowane paznokcie wspaniale zdobią dłoń kobiety, są tez efektownym dopełnieniem stroju i makijażu.
Skóra rąk charakteryzuje się szczególną delikatnością, ponieważ nie posiada tkanki tłuszczowej, dlatego też mając codzienny kontakt z czynnikami zewnętrznymi podlega nadmiernemu wysuszeniu i czyni ręce szorstkimi. Możemy poprawiać ich kondycję zdrową dietą, preparatami - witaminami jak również przeróżnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jednak nic nie zastąpi prawidłowo wykonanego manicure, który nada dłoniom elegancji i smukłości. 

Manicure biologiczny polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka, bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć malowaniem paznokci. Manicure biologiczny stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.

Manicure tradycyjny polega na opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci po skróceniu ich. Skórki usuwane są za pomocą cążek, a płytka pielęgnowana jest odżywkami.

Manicure hybrydowy jest to długotrwała metoda malowania paznokci specjalnym lakierożelem, który posiada niesamowitą elastyczność, piękny połysk oraz intensyny kolor przez okres 2-3 tygodni.

Parafina na dłonie, peeling i maska- suchość i szorstkość dłoni jest jednym, z podstawowych problemów. Możemy zażegnać te objawy stosując zabieg pielęgnacyjny. Skóra rąk jest doskonale nawilżona i gładka. 

Pedicure:

zdrowe, wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i lekkości. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym. Pracujemy na produktach firmy Gehwol.

Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia. W naszym salonie do zabiegu wykorzystywana jest frezarka.

 

Polecamy żelowanie lub hybrydę na paznokcie w stopach. Wyglądają zdrowo i utrzymują się 1-2 miesięcy.