Pielęgnacja, stylizacja dłoni i stóp

Manicure i pedicure

 

Manicure:

Piękne dłonie są wizytówką każdej kobiety i jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody. Wypielęgnowane paznokcie wspaniale zdobią dłoń kobiety, są tez efektownym dopełnieniem stroju i makijażu.
Skóra rąk charakteryzuje się szczególną delikatnością, ponieważ nie posiada tkanki tłuszczowej, dlatego też mając codzienny kontakt z czynnikami zewnętrznymi podlega nadmiernemu wysuszeniu i czyni ręce szorstkimi. Możemy poprawiać ich kondycję zdrową dietą, preparatami - witaminami jak również przeróżnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jednak nic nie zastąpi prawidłowo wykonanego manicure, który nada dłoniom elegancji i smukłości. 

Manicure biologiczny polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka, bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć malowaniem paznokci. Manicure biologiczny stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.

Manicure tradycyjny polega na opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci po skróceniu ich. Skórki usuwane są za pomocą cążek, a płytka pielęgnowana jest odżywkami.

Manicure hybrydowy jest to długotrwała metoda malowania paznokci specjalnym lakierożelem, który posiada niesamowitą elastyczność, piękny połysk oraz intensyny kolor przez okres 2-3 tygodni.

Parafina na dłonie, peeling i maska- suchość i szorstkość dłoni jest jednym, z podstawowych problemów. Możemy zażegnać te objawy stosując zabieg pielęgnacyjny. Skóra rąk jest doskonale nawilżona i gładka. 

Pedicure:

zdrowe, wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i lekkości. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym. Pracujemy na produktach firmy Gehwol.

Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia. W naszym salonie do zabiegu wykorzystywana jest frezarka.

 

Polecamy żelowanie lub hybrydę na paznokcie w stopach. Wyglądają zdrowo i utrzymują się 1-2 miesięcy.