Depilacja woskiem, pastą cukrową

 

Depilacja woskiem Depileve

Nie ulega wątpliwości, że usuwanie zbędnego owłosienia - depilacja stało się powszechnie stosowanym zabiegiem pielęgnacyjnym, a zabieg depilacji traktowany jest dzisiaj przez kobiety i coraz częściej przez mężczyzn, jako obowiązek. Sprawia, że skóra staje się na dłuższy czas gładka i przyjemnie miękka.

Depilacja woskiem polega na nakładaniu na skórę ciepłego wosku. Warunkiem skuteczności tej metody jest odpowiednia długość włosów - powinny mieć minimum 5-7 mm długości. Ten rodzaj depilacji pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką, po zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze. W przypadku skóry wrażliwej, z problemami naczyniowymi polecam się wosk lawendowy, który nie podrażnia. Efekt utrzymuje się przez około 3-5 tyg.

W naszym gabinecie przeprowadza się depilację przy użyciu produktów Depileve
opartych na woskach miękkich. Wosk produkowany jest na bazie naturalnego wosku pszczelego o doskonałej jakości i skuteczności, który nie powoduje reakcji alergicznych.

 

Depilacja pastą cukrową

 

Już wkrótce w naszym gabinecie!

W dzisiejszych czasach gdzie depilacja ciała to coś naturalnego pojawia się więc coraz więcej sposobów pozbycia się niechcianego owłosienia ,tak by poziom bólu był znikomy a efekt znakomity.

Jedną z takich metod jest stosowanie pasty cukrowej - czyli mieszanki naturalnych składników. Pasta produkowana jest na bazie tradycyjnych tunezyjskich receptur. Dzięki swej idealnej konsystencji, powoduje, że zabieg jest łatwy i przyjemny. Nie wymaga użycia pasków, wystarczy sama pasta, przy pomocy, której wykonuje się depilacje poszczególnych partii ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczy

 

 

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników, pasta nie wpływa negatywnie na skórę, jest chemicznie obojętnia, przez co depilacja staje się bardziej przyjazna i mniej uciążliwa, nie podrażnia skóry!

 

 Dlaczego depilacja pastą cukrowa?

 

  • Szybki sposób pozbycia się niechcianego owłosienia
  • Najskuteczniejsza metoda depilacji
  • Bezbolesny zabieg
  • Wykwalifikowana kadra przeprowadzająca zabieg
  • 100% naturalnych składników
  • Po zabiegu skóra nie jest podrażniona jak w przypadku standardowej depilacji.

 

 Zapraszamy już od kwietnia!!!